Mysia 3

przestrzeń eventowa

Na pięciu poziomach kameralnej kamienicy utrzymanej w nowoczesnym, industrialnym stylu zlokalizowane są autorskie sklepy z modą, biżuterią, artykułami wyposażenia wnętrz, galerią fotografii, kawiarnią oraz przestrzenią konferencyjną.

170

miejsc siedzących

300

miejsc bankietowych

Lokalizacja

Budynek byłej "Cenzury"

Mysia 3 to dom handlowy w ścisłym centrum Warszawy, między placem Trzech Krzyży i rondem De Gaulla. W czasach PRL-u w budynkach przy Mysiej mieścił się Urząd kontroli Prasy Publikacji i Widowisk zwany po- tocznie „Cenzurą”.

Wnętrza

400m2 nowoczesnej przestrzeni

Przestrzeń Mysiej dedykowana jest na potrzeby eventów, wystaw, spotkań firmowych, konferencji, paneli dyskusyjnych, planów fotograficznych i filmowych oraz pokazów mody i kiermaszów. Całe piętro utrzymane jest w klimacie loftowego wnętrza z dostępem do światła dziennego i niezbędnych udogodnień do organizacji imprez.

Modern look

Stawiamy na minimalistyczną
elegancję

Wiemy doskonale, że w surowych, industrialnych przestrzeniach najlepiej prezentują się minimalistyczne, proste sprzęty. Dlatego w ofercie Mysiej 3 znajdziecie Państwo bogaty wybór nowoczesnych, czarnych i białych mebli, które podkreślą nietuzinkowy charakter wydarzenia.

Mysia 3

deli3