białostocka 22

przestrzeń eventowa

Klienci szukający wyjątkowego miejsca na organizowane przez nich wydarzenie, na pewno docenią oryginalny wystrój oraz fakt, że oba pomieszczenia zostały zbudowane na planie kwadratu, co jest szczególnie pomocne przy wszelakich rodzajach prezentacji i wystąpieniach. Zachowane zostały autentyczne rury, słupy, fabryczne oświetlenie, piec i wiele innych zabytkowych przedmiotów z epoki, często znalezionych w trakcie odbudowy na samej hali.

bracka 25

przestrzeń eventowa

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich to jedna z najbardziej charakterystycznych budowli wczesnomodernistycznych w Polsce. Trzecie piętro, odrestaurowane wraz z niepowtarzalnymi wnętrzami pozostałej części budynku, to ciekawa oferta dla wszystkich, którzy szukają niebanalnych rozwiązań, organizując dla swoich klientów konferencje, gale czy spotkania biznesowe.

aleje3

restauracja

Restauracja Aleje3 mieści się w gmachu głównym Muzeum Narodowego w Warszawie, w sąsiedztwie kipiącego zielenią tarasu, który wiosną zamienia się w ogród rzeźby. To wyjątkowe miejsce, gdzie dosłownie za ścianą znalazły swoje miejsce dzieła sztuki, wyjątkowe kolekcje oraz wystawy z Polski i całego świata. Zapraszamy na podróż w czasie, w niezwykłej atmosferze dzieł Malczewskiego, Matejki, Courbeta czy Renoira.

Mysia 3

Przestrzeń Eventowa

MYSIA 3 to kameralny dom handlowy w ścisłym centrum Warszawy, między placem Trzech Krzyży i rondem De Gaulla. Na pięciu poziomach kameralnej kamienicy utrzymanej w nowoczesnym, industrialnym stylu zlokalizowane są autorskie sklepy z modą, biżuterią, artykułami wyposażenia wnętrz, galerią fotografii, kawiarnią oraz przestrzenią konferencyjną.

deli3

przestrzeń eventowa & café

Na ostatniej kondygnacji domu handlowego Mysia3, w industrialnych, surowych wnętrzach stworzyliśmy nowoczesne miejsce, w którym można zorganizować niepowtarzalny event.

Café deli3 to niezobowiązująca, ponadczasowa, przyjazna przestrzeń dla koneserów dobrej kuchni i wina, w której panuje niepowtarzalny klimat.

LORENTZ

café & wine

Cafe Lorentz na dziedzińcu Muzeum Narodowego w Warszawie, to niezwykły, zielony zakątek ukryty w centrum Warszawy. Zaskakująco spokojny, pozwala na oderwanie się od wielkomiejskiego hałasu i pośpiechu. Na powierzchni ponad 2700 m2 wyrasta prawdziwy miejski ogród, który oferuje chwilę wytchnienia w towarzystwie pięknej architektury końca lat 30 ubiegłego wieku.