deli3

przestrzeń eventowa & café

Restauracja deli3 to niezobowiązująca, ponadczasowa, przyjazna przestrzeń dla koneserów dobrej kuchni, zdrowych owocowo-warzywnych soków i aromatycznej kawy, w której panuje niepowtarzalny klimat.

bracka 25

przestrzeń eventowa

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich to jedna z najbardziej charakterystycznych budowli wczesnomodernistycznych w Polsce. Trzecie piętro, odrestaurowane wraz z niepowtarzalnymi wnętrzami pozostałej części budynku, to ciekawa oferta dla wszystkich, którzy szukają niebanalnych rozwiązań, organizując dla swoich klientów konferencje, gale czy spotkania biznesowe.

białostocka 22

przestrzeń eventowa

Klienci szukający wyjątkowego miejsca na organizowane przez nich wydarzenie, na pewno docenią oryginalny wystrój oraz fakt, że oba pomieszczenia zostały zbudowane na planie kwadratu, co jest szczególnie pomocne przy wszelakich rodzajach prezentacji i wystąpieniach. Zachowane zostały autentyczne rury, słupy, fabryczne oświetlenie, piec i wiele innych zabytkowych przedmiotów z epoki, często znalezionych w trakcie odbudowy na samej hali.

Studio Bank

Przestrzeń Eventowa

Studio Bank to ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni o wysokości 7 metrów, wyposażonej m.in. w cykloramę, garderobę, stanowiska charakteryzatorskie i fryzjerskie, kuchnię i łazienkę oraz przestrzeń do wypoczynku.

Mysia 3

Przestrzeń Eventowa

MYSIA 3 to kameralny dom handlowy w ścisłym centrum Warszawy, między placem Trzech Krzyży i rondem De Gaulla. Na pięciu poziomach kameralnej kamienicy utrzymanej w nowoczesnym, industrialnym stylu zlokalizowane są autorskie sklepy z modą, biżuterią, artykułami wyposażenia wnętrz, galerią fotografii, kawiarnią oraz przestrzenią konferencyjną.