bracka 25

przestrzeń eventowa

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich to jedna z najbardziej charakterystycznych budowli wczesnomodernistycznych w Polsce. Trzecie piętro, odrestaurowane wraz z niepowtarzalnymi wnętrzami pozostałej części budynku, to ciekawa oferta dla wszystkich, którzy szukają niebanalnych rozwiązań, organizując dla swoich klientów konferencje, gale czy spotkania biznesowe.

aleje3

restauracja

Restauracja Aleje3 mieści się w gmachu głównym Muzeum Narodowego w Warszawie, w sąsiedztwie kipiącego zielenią tarasu, który wiosną zamienia się w ogród rzeźby. To wyjątkowe miejsce, gdzie dosłownie za ścianą znalazły swoje miejsce dzieła sztuki, wyjątkowe kolekcje oraz wystawy z Polski i całego świata. Zapraszamy na podróż w czasie, w niezwykłej atmosferze dzieł Malczewskiego, Matejki, Courbeta czy Renoira.

Mysia 3

Przestrzeń Eventowa

MYSIA 3 to kameralny dom handlowy w ścisłym centrum Warszawy, między placem Trzech Krzyży i rondem De Gaulla. Na pięciu poziomach kameralnej kamienicy utrzymanej w nowoczesnym, industrialnym stylu zlokalizowane są autorskie sklepy z modą, biżuterią, artykułami wyposażenia wnętrz, galerią fotografii, kawiarnią oraz przestrzenią konferencyjną.

deli3

przestrzeń eventowa & café

Na ostatniej kondygnacji domu handlowego Mysia3, w industrialnych, surowych wnętrzach stworzyliśmy nowoczesne miejsce, w którym można zorganizować niepowtarzalny event.

Café deli3 to niezobowiązująca, ponadczasowa, przyjazna przestrzeń dla koneserów dobrej kuchni i wina, w której panuje niepowtarzalny klimat.

LORENTZ

café & wine

Cafe Lorentz na dziedzińcu Muzeum Narodowego w Warszawie, to niezwykły, zielony zakątek ukryty w centrum Warszawy. Zaskakująco spokojny, pozwala na oderwanie się od wielkomiejskiego hałasu i pośpiechu. Na powierzchni ponad 2700 m2 wyrasta prawdziwy miejski ogród, który oferuje chwilę wytchnienia w towarzystwie pięknej architektury końca lat 30 ubiegłego wieku.